piątek, 24 stycznia 2014

Kwiaty w kole

Niebanalna ozdoba okna, drzwi lub ściany. Obręcz o średnicy 20 cm (do kupienia w pasmanteriach) jest ciasno obszydełkowana półsłupkami.Całość wykonana z bawełnianych nici. Zawieszka z satynowej wstążki.


Bardzo lubię ozdoby na okno lub ścianę. Są nietuzinkowe i wciąż mało spotykane - a szkoda. Moim zdaniem tworzą w domu niesamowity klimat. Wzorów do wyboru jest całe mnóstwo - zarówno w internecie jak i szydełkowych gazetkach. Białe lub kolorowe, proste i bardzo skomplikowane.
Polecam sięgnięcie po takie dziergane obrazy, by cieszyły oczy, a nas napawały odrobiną dumy (że coś pięknego udało nam się zrobić) i odrobiną zachwytu nad tą pięknością.

1 komentarz:

  1. dobry wieczór wprost nie mogę oderwać oczu od Pani arcydzieł co jedna praca to piękniejsza sama trochę szydełkuję ale daleko mi do Pani prac popieram że robótki wykonane ręcznie tworzą atmosferę ciepła rodzinnego domu nie śmie prosić o schemat zawieszki ale jeżeli nie sprawiało by to dla Pani kłopotu to bardzo proszę sama mam parę taki zawieszek bardzo z góry dziękuję i pozdrawiam jolanta

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarze :-)